בלוגי סקס: כל מה שאתה צריך לדעת על הגל החדש של ארוטיקה באינטרנט

בלוגי סקס: כל מה שאתה צריך לדעת על הגל החדש של ארוטיקה באינטרנט

מספר מילים 347

מה שנחשב פעם לטאבו נפוץ ומקובל כיום; כלומר, סקס. סקס הוא חלק גדול מחיינו, והוא היה המוקד של ספרים, סרטים וצורות אחרות של מדיה במשך מאות שנים. לאחרונה, האינטרנט ראה זרם מסיבי של בלוגי סקס ואתרי אינטרנט המוקדשים לחקור את ההיבטים הרבים של מיניות. מטיפים לסקס וייעוץ למערכות יחסים ועד פטישים קינקיים ו- BDSM, ישנם בלוגים כמעט בכל סוג של נושא מיני.

הגל החדש של בלוגי סקס כבר לא עוסק בנושאים חשאיים שנדונים בסתר, אלא זהו מרחב פתוח שבו אנשים מכל המינים והנטיות המיניות יכולים לדבר בפתיחות על תחומי העניין והחוויות שלהם. זה גם נותן נראות נחוצה מאוד לסוגים שונים של מיניות, כגון LGBTQ+ וקינק. היא נתנה לאנשים רבים, גם אלה שמזדהים כחלק מקהילת LGBTQ+ וגם אלה שמזדהים כמחוצה לה, דרך לבטא את עצמם ולחנך אחרים על מערכות יחסים, מין ומיניות.

בלוגים של סקס סיפקו פורקן לחקר פטישים ונושאים שונים שהחברה נרתעה מהם זמן רב. בלוגים אלה הם לעתים קרובות המקום היחיד שבו אנשים מרגישים בנוח לדון סטיות שלהם פטישים ללא חשש שיפוט או בושה. קבלה חדשה זו של כל סוגי מערכות היחסים ותחומי העניין המיניים נתנה לאלה שפעם היו בארון או מבוישים במה להיות פתוחים לגבי מי שהם ולמצוא סולידריות בקהילה.

עבור לאתר
למי שמחפש להתחיל לקרוא בלוגים של סקס, יש כמה גורמים שכדאי לזכור. ראשית, חשוב לוודא שהתוכן מתאים לרמת הנוחות של האדם. חשוב גם לציין שלא לכל בלוגים של סקס יש את אותו מיקוד או נושאי דיון; חלקם חינוכיים, בעוד שאחרים הם מציצנות טהורה. ראוי גם לציין כי בלוגים מסוימים כוללים תמונות וסרטונים מפורשים ויש לקרוא אותם בזהירות.

מלבד מתן מרחב בטוח לדון במיניות, בלוגים של סקס עזרו ליצור קהילה סביבם. קהילה זו מספקת מערכת תמיכה נחוצה מאוד עבור אלה החוקרים היבטים שונים של מיניות, הרחק מחברים ובני משפחה שאולי לא מבינים. זה גם נותן לקוראים גישה לעצות על כל דבר, החל מבריאות מינית ועד בעיות במערכות יחסים.

לא משנה מה הנטייה המינית שלך, זהות מגדרית, מצב מערכת יחסים או תחומי עניין, בלוגים של סקס הם עכשיו יותר מיינסטרים מאי פעם. בין אם אתה מתחיל סקרן או ותיק ומנוסה, יש משהו לכל אחד בתחום של בלוגי סקס. אז עשו את הצעד וצללו לתוך העולם המרתק של בלוגי סקסואליים.

אני מעריץ מאמרים נוספים

יוצרים קשר: נערות ליווי ואתם

כשמדובר בבילוי לילי נהדר, חיבור עם נערת ליווי יפה ומקצועית עשוי להיות בדיוק מה שאתה צריך. נשים אלה יכולות…

יוצרים קשר: נערות ליווי ואתם

אוננות: ההנאות והיתרונות של אינטימיות סולו

אוננות היא אקט מיני סולו הכולל גירוי עצמי של איברי המין עם או בלי סיוע של חפצים פיזיים, לעתים…

אוננות: ההנאות והיתרונות של אינטימיות סולו

הפטישים הרבים של המיניות האנושית

פטישים מוגדרים כתשוקות או תחומי עניין מיניים בחפצים, מצבים או חלקי גוף שאינם מעוררים מינית באופן מסורתי. הם עשויים…

הפטישים הרבים של המיניות האנושית