האם אקסהיביציוניזם זה בשבילי

האם אקסהיביציוניזם זה בשבילי

מספר מילים 307

כמה סימנים שיכולים להעיד כי יש לך עניין באקסהיביציוניזם

  • אתה מפנטז שאחרים יסתכלו עלייך – ללא ספק זוהי אחת האינדיקציות החזקות ביותר. כאשר אתה מוצא את עצמך מפנטז בקביעות על כך שיצפו. בין אם לבד ובין אם עם בת הזוג. יתכן כי אלו המחשבות שמביאות אותך לשיא בזמן יחסי מין או בזמן אוננות.
  • זיכרונות מוקדמים מעת גילי המיניות – אם זיכרון מוקדם של העצמי המיני שלך כרוך בהתבוננות. כלומר אם יש לך זיכרון מוקדם מגיל צעיר, לראות אותך עירום ולהיזכר בזיכרון הזה כמבוגר מעורר אצלך תחושה אירוטית, אתה יכול להיות אקסהיביציוניסט. הפסיכולוגים מסבירים כי התבניות האירוטיות שלנו נוטות להיווצר כאשר אנו צעירים. והפעמים הראשונות שבהן אנחנו חווים את עצמנו כיצורים מיניים אולי לא נוצרות כשאנחנו מעורבים באקטים מיניים. הזיכרונות העמוקים ביותר של האני הארוטי הופכים לחלק בלתי נפרד ממה שמדליק אותנו (או מוריד אותנו).
  • אתה אוהב מועדוני סטריפטיז או צורות דיגטליות של תרבות זו – גם אם אינך עוסק בזה, צפויה משיכה טבעית לראות אחרים העוסקים בזה.
  • אתה נהנה להציג עבור בנות הזוג – ישנם גברים העושים זאת בצורה ביישנית. אולי מכבים את האור, מורידים את הבגדים מתחת למיטה וכו. אבל אם אתה מראה סימנים הפוכים, כלומר אוהב לנפנף בערום שלך בגלוי ובצורה מובלטת מול בת הזוג. וכאשר אתה מרגיש טוב עם זה ומסופק. למשל זה יכול לבלוט כאשר אתה מבלה בדירות דיסקרטיות בפתח תקווה. אם אתה מרגיש צורך להראות את עצמך מול הנערה, זה מעיד על כך שאתה נהנה מזה.
  • כאשר אתה מתלבש סקסי על מנת למשוך תשומת לב – יתכן כי אינך מודע לכך. אבל אתה בוחר להתלבש בצורה סקסית על מנת למשוך מבטים. זה עשוי לבוא לידי ביטוי בכל פעם שאתה יוצא מהבית. אתה בוחר את הבגדים שלך, מכיוון שהם מרגישים לך סקסי.

אם אתה אקסהיביציוניסט זה בסדר גמור. אין צורך שתרגיש רע עם עצמך. כמובן שהחברה שלנו קצת רגישה לגבי הנושא. אבל למזלנו אתה יכול לעשות זאת בחופשיות באמצעות אתרי אינטרנט שונים בהם תוכל לשדר את הערום שלך לעולם.

אני מעריץ מאמרים נוספים

העלייה בפופולריות של נערות ליווי: הבנת התעשייה

נערות ליווי היו חלק מההיסטוריה האנושית במשך מאות שנים, וסיפקו חברות, בידור ולפעמים אפילו יותר למי שמבקש את שירותיהן. עם זאת, בשנים האחרונות, חלה עלייה משמעותית בפופולריות של נערות ליווי, כאשר התעשייה פורחת ומושכת יותר לקוחות מאי פעם. זה…

העלייה בפופולריות של נערות ליווי: הבנת התעשייה

עלייתם של אתרי סקס: מבט מקרוב על העולם המקוון של הנאה מינית

בעידן הדיגיטלי של היום, כמעט בלתי אפשרי להימנע מנושא המין. ממדיה חברתית ועד פרסומות, נראה כאילו סקס נמצא בכל מקום. אבל תחום אחד שבו הסקס באמת השתלט הוא העולם המקוון של אתרי סקס. אתרים אלה הפכו פופולריים להפליא, ומציעים…

עלייתם של אתרי סקס: מבט מקרוב על העולם המקוון של הנאה מינית

3 סיבות מדוע נערות ליווי הן יותר מסתם פנים יפות

עולם הליווי היה לא פעם אפוף מסתורין וסטיגמה, עם תפיסות מוטעות רבות סביב המקצוע. רוב האנשים חושבים על נערות ליווי כעל בנות לוויה להשכרה, המספקות הנאה פיזית ללקוחותיהן. עם זאת, המציאות רחוקה מראייה צרה זו. נערות ליווי הן אנשים…

3 סיבות מדוע נערות ליווי הן יותר מסתם פנים יפות