האם אקסהיביציוניזם זה בשבילי

האם אקסהיביציוניזם זה בשבילי

מספר מילים 307

כמה סימנים שיכולים להעיד כי יש לך עניין באקסהיביציוניזם

  • אתה מפנטז שאחרים יסתכלו עלייך – ללא ספק זוהי אחת האינדיקציות החזקות ביותר. כאשר אתה מוצא את עצמך מפנטז בקביעות על כך שיצפו. בין אם לבד ובין אם עם בת הזוג. יתכן כי אלו המחשבות שמביאות אותך לשיא בזמן יחסי מין או בזמן אוננות.
  • זיכרונות מוקדמים מעת גילי המיניות – אם זיכרון מוקדם של העצמי המיני שלך כרוך בהתבוננות. כלומר אם יש לך זיכרון מוקדם מגיל צעיר, לראות אותך עירום ולהיזכר בזיכרון הזה כמבוגר מעורר אצלך תחושה אירוטית, אתה יכול להיות אקסהיביציוניסט. הפסיכולוגים מסבירים כי התבניות האירוטיות שלנו נוטות להיווצר כאשר אנו צעירים. והפעמים הראשונות שבהן אנחנו חווים את עצמנו כיצורים מיניים אולי לא נוצרות כשאנחנו מעורבים באקטים מיניים. הזיכרונות העמוקים ביותר של האני הארוטי הופכים לחלק בלתי נפרד ממה שמדליק אותנו (או מוריד אותנו).
  • אתה אוהב מועדוני סטריפטיז או צורות דיגטליות של תרבות זו – גם אם אינך עוסק בזה, צפויה משיכה טבעית לראות אחרים העוסקים בזה.
  • אתה נהנה להציג עבור בנות הזוג – ישנם גברים העושים זאת בצורה ביישנית. אולי מכבים את האור, מורידים את הבגדים מתחת למיטה וכו. אבל אם אתה מראה סימנים הפוכים, כלומר אוהב לנפנף בערום שלך בגלוי ובצורה מובלטת מול בת הזוג. וכאשר אתה מרגיש טוב עם זה ומסופק. למשל זה יכול לבלוט כאשר אתה מבלה בדירות דיסקרטיות בפתח תקווה. אם אתה מרגיש צורך להראות את עצמך מול הנערה, זה מעיד על כך שאתה נהנה מזה.
  • כאשר אתה מתלבש סקסי על מנת למשוך תשומת לב – יתכן כי אינך מודע לכך. אבל אתה בוחר להתלבש בצורה סקסית על מנת למשוך מבטים. זה עשוי לבוא לידי ביטוי בכל פעם שאתה יוצא מהבית. אתה בוחר את הבגדים שלך, מכיוון שהם מרגישים לך סקסי.

אם אתה אקסהיביציוניסט זה בסדר גמור. אין צורך שתרגיש רע עם עצמך. כמובן שהחברה שלנו קצת רגישה לגבי הנושא. אבל למזלנו אתה יכול לעשות זאת בחופשיות באמצעות אתרי אינטרנט שונים בהם תוכל לשדר את הערום שלך לעולם.

אני מעריץ מאמרים נוספים

תל אביב: העיר ליד הים התיכון

תל אביב היא המוקד התרבותי והמסחרי של ישראל, הידועה בכינויה "העיר שלא ישנה לעולם". ממוקם על הים התיכון, זהו יעד חוף פופולרי למקומיים ותיירים כאחד. ממסעדות תוססות בסצנה הקולינרית הצומחת של העיר…

תל אביב: העיר ליד הים התיכון

10 פנטזיות ארוטיות שיציתו את התשוקה שלך

האם אתה מוצא את עצמך לעתים קרובות חולם בהקיץ על משהו יותר מאשר המשימות הארציות של חיי היומיום? נמאס לכם מהשגרה המשעממת שמלווה אתכם יום אחר יום? מפנטזים על משהו מרגש? ובכן,…

10 פנטזיות ארוטיות שיציתו את התשוקה שלך

סווינגרים: חקירת הצרכים והרצונות של זוגות באורח החיים

סווינגינג היא התנהגות אינטימית שהתקיימה בצורה כלשהי בתרבויות רבות לאורך ההיסטוריה. סווינגינג כרוך ביחסי מין בהסכמה בין שני זוגות או יותר שמחליפים בני זוג זה עם זה על מנת להשיג הנאה. בעידן…

סווינגרים: חקירת הצרכים והרצונות של זוגות באורח החיים