האם אקסהיביציוניזם זה בשבילי

האם אקסהיביציוניזם זה בשבילי

מספר מילים 307

כמה סימנים שיכולים להעיד כי יש לך עניין באקסהיביציוניזם

  • אתה מפנטז שאחרים יסתכלו עלייך – ללא ספק זוהי אחת האינדיקציות החזקות ביותר. כאשר אתה מוצא את עצמך מפנטז בקביעות על כך שיצפו. בין אם לבד ובין אם עם בת הזוג. יתכן כי אלו המחשבות שמביאות אותך לשיא בזמן יחסי מין או בזמן אוננות.
  • זיכרונות מוקדמים מעת גילי המיניות – אם זיכרון מוקדם של העצמי המיני שלך כרוך בהתבוננות. כלומר אם יש לך זיכרון מוקדם מגיל צעיר, לראות אותך עירום ולהיזכר בזיכרון הזה כמבוגר מעורר אצלך תחושה אירוטית, אתה יכול להיות אקסהיביציוניסט. הפסיכולוגים מסבירים כי התבניות האירוטיות שלנו נוטות להיווצר כאשר אנו צעירים. והפעמים הראשונות שבהן אנחנו חווים את עצמנו כיצורים מיניים אולי לא נוצרות כשאנחנו מעורבים באקטים מיניים. הזיכרונות העמוקים ביותר של האני הארוטי הופכים לחלק בלתי נפרד ממה שמדליק אותנו (או מוריד אותנו).
  • אתה אוהב מועדוני סטריפטיז או צורות דיגטליות של תרבות זו – גם אם אינך עוסק בזה, צפויה משיכה טבעית לראות אחרים העוסקים בזה.
  • אתה נהנה להציג עבור בנות הזוג – ישנם גברים העושים זאת בצורה ביישנית. אולי מכבים את האור, מורידים את הבגדים מתחת למיטה וכו. אבל אם אתה מראה סימנים הפוכים, כלומר אוהב לנפנף בערום שלך בגלוי ובצורה מובלטת מול בת הזוג. וכאשר אתה מרגיש טוב עם זה ומסופק. למשל זה יכול לבלוט כאשר אתה מבלה בדירות דיסקרטיות בפתח תקווה. אם אתה מרגיש צורך להראות את עצמך מול הנערה, זה מעיד על כך שאתה נהנה מזה.
  • כאשר אתה מתלבש סקסי על מנת למשוך תשומת לב – יתכן כי אינך מודע לכך. אבל אתה בוחר להתלבש בצורה סקסית על מנת למשוך מבטים. זה עשוי לבוא לידי ביטוי בכל פעם שאתה יוצא מהבית. אתה בוחר את הבגדים שלך, מכיוון שהם מרגישים לך סקסי.

אם אתה אקסהיביציוניסט זה בסדר גמור. אין צורך שתרגיש רע עם עצמך. כמובן שהחברה שלנו קצת רגישה לגבי הנושא. אבל למזלנו אתה יכול לעשות זאת בחופשיות באמצעות אתרי אינטרנט שונים בהם תוכל לשדר את הערום שלך לעולם.

אני מעריץ מאמרים נוספים

גלו את הקסם והחיוניות של הרצליה: הפנינה הנסתרת של ישראל

לאורך חוף הים התיכון של ישראל שוכנת העיר הציורית הרצליה. הרצליה, הנחשבת לאחת הערים האמידות והמודרניות בארץ, מציעה שילוב ייחודי של היסטוריה עתיקה, אורח חיים מודרני ותרבות תוססת. מחופיה המדהימים ועד למרכז העיר ההומה שלה, פנינה נסתרת זו כוללת משהו לכל סוג של מטייל. הצטרפו…

גלו את הקסם והחיוניות של הרצליה: הפנינה הנסתרת של ישראל

לגלות את אבני החן הנסתרות של חיפה: עיר מקסימה בישראל

לאורך חוף הים התיכון של ישראל, כשברקע הר הכרמל המתנשא, שוכנת העיר הציורית חיפה. לעתים קרובות מאפיל על ידי שכנותיה הפופולריות יותר של תל אביב וירושלים, פנינה נסתרת זו של ישראל יש קסם ייחודי ויופי כי הוא מחכה להיחקר. עם היסטוריה תרבותית עשירה בת אלפי…

לגלות את אבני החן הנסתרות של חיפה: עיר מקסימה בישראל

עולמן של נערות הליווי: חקירת המורכבויות והמחלוקות

המונח "נערות ליווי" מעורר לא פעם תחושה של מסתורין ותככים – עולם של מפגשים חשאיים, תשוקות אסורות וקווים מוסריים מטושטשים. נשים אלה, הידועות גם כנערות ליווי, מציעות חברות, אינטימיות ולעיתים אף שירותי מין בתמורה לפיצוי כספי. בעוד שחלקן עשויות לראות את המקצוע שלהן כשערורייתי או…

עולמן של נערות הליווי: חקירת המורכבויות והמחלוקות