כיצד לרפא באופן טבעי תפקוד לקוי של זיקפה

כיצד לרפא באופן טבעי תפקוד לקוי של זיקפה

מספר מילים 300

תפקוד לקוי של זיקפה הוא בעיה נפוצה המשפיעה על חלק ניכר מהאוכלוסייה. החדשות הטובות הן שיש כמה תרופות טבעיות שאתה יכול לנסות כדי לעזור להקל על הסימפטומים ED ולשחזר את התפקוד המיני.

הצעד הראשון לריפוי טבעי של ED הוא לבצע שינויים באורח החיים. התחילו בתזונה מאוזנת היטב עם שפע של פירות, ירקות, דגנים מלאים, חלבונים רזים ושומנים בריאים. פעילות גופנית באופן קבוע ולנסות לנהל את הלחץ. הפחתת מתח הוכחה כבעלת השפעה חיובית על תסמיני ED כמו גם עיסוק בטכניקות הרפיה כגון יוגה או מדיטציה.

בנוסף לשינויים באורח החיים, תוספים או צמחי מרפא מסוימים עשויים לעזור עם ED. מחקרים מראים כי גינקו, L-ארגינין ויוהמבה, למשל, עשויים להגביר את זרימת הדם לפין, מה שעוזר להפחית את תסמיני ED.

אם שינויים באורח החיים ותרופות טבעיות לא נראה עובד, ייתכן שתרצה להתייעץ עם הרופא שלך על אפשרויות טיפול אחרות. שוחח עם הרופא שלך על נטילת תרופות כגון sildenafil (ויאגרה), vardenafil (לויטרה), ו tadalafil (סיאליס). אתה והרופא שלך יכולים לדון ביתרונות הפוטנציאליים, תופעות הלוואי והעלויות של כל אחד מהם.

אם תרופות אינן פועלות, ייתכן שתרצה לשקול צורות אחרות של טיפול כגון משאבות הפין, מכשירי ואקום או זריקות. שוחח עם הרופא שלך כדי לקבוע איזו אפשרות עשויה להתאים לך.

סקס גדול
חשוב לציין כי ED אינו בהכרח מצב קבוע. אם אתה מבצע שינויים באורח החיים, מנסה תרופות טבעיות, ו / או לוקח תרופות, ייתכן שתוכל לפתור את הסימפטומים ED ולשחזר את התפקוד המיני שלך.

אם אתה מתמודד עם תפקוד לקוי של זיקפה, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא לדבר עם הרופא שלך. הוא או היא יכולים לעזור לך לקבוע את הגורם ל- ED שלך ולהציע את תוכנית הטיפול המתאימה ביותר. הקפד לספר לרופא שלך על כל תוספי מזון או צמחי מרפא שאתה עשוי לקחת, כמו גם כל תרופות אחרות שאתה לוקח כרגע. בעזרת הרופא שלך, אתה יכול לנקוט צעדים לקראת ריפוי טבעי של ED שלך ושחזור תפקוד מיני.

אני מעריץ מאמרים נוספים

אוננות: ההנאות והיתרונות של אינטימיות סולו

אוננות היא אקט מיני סולו הכולל גירוי עצמי של איברי המין עם או בלי סיוע של חפצים פיזיים, לעתים קרובות…

אוננות: ההנאות והיתרונות של אינטימיות סולו

הפטישים הרבים של המיניות האנושית

פטישים מוגדרים כתשוקות או תחומי עניין מיניים בחפצים, מצבים או חלקי גוף שאינם מעוררים מינית באופן מסורתי. הם עשויים להיות…

הפטישים הרבים של המיניות האנושית

10 עצות סקס ממומחים לשיפור היחסים האינטימיים שלך

סקס הוא חלק טבעי ממערכות יחסים אנושיות, ומפגשים אינטימיים צריכים להביא הנאה פיזית, רגשית וחושנית. עם זאת, זוגות רבים מתקשים…

10 עצות סקס ממומחים לשיפור היחסים האינטימיים שלך