"סיפורי סקס: איך להפוך בדיה למציאות"

"סיפורי סקס: איך להפוך בדיה למציאות"

מספר מילים 476

אם אתה כמו רוב האנשים, אתה תמיד מחפש דרכים לתבל את חיי המין שלך. סיפורי סקס ופנטזיות עשויים לספק בדיוק את הדבר כדי לשמור על דברים מעניינים. לתת לדמיון שלך להשתולל ולחקור סיפורים מהבילים ומפורשים עם בן הזוג שלך יכול להיות משחרר ומתגמל להפליא.

לפני שנצלול לתוך הסיפורים הארוטיים הרבים הקיימים, או תכתוב משלך, חשוב ללמוד כיצד לשלב אותם בחיי מין בריאים ומאושרים. הנה כמה עצות כיצד להפוך בדיוני למציאות ללילה של הנאה בלתי נשכחת.

קבלת הסכמה

הדבר החשוב ביותר לזכור כאשר מכניסים פנטזיות וסיפורים לחיי המין שלך הוא שהסכמה היא תמיד חיונית. הקפד לדון בכל פנטזיות או סיפורים עם השותף שלך מראש ולהיות בטוח שכולם על הסיפון. אתה לא רוצה להציג בשוגג משהו שיכול להיות חוויה מעוררת לך או לבן הזוג שלך.

דיונים בנושאים אלה אינם חייבים להיות מובנים או רציניים. הם יכולים, וצריכים להיות, קלילים ומהנים. בדרך זו, שני הצדדים יכולים להחליט יחד אילו סיפורי סקס יהיו מהנים ומרגשים לערב שלהם.

יצירת הסצנה

לאחר שקיבלת הסכמה, הסצנה שלך מוגדרת. התחל להגדיר את מצב הרוח על ידי הצגת מוסיקה סוגסטיבית, ארומתרפיה, וכל אביזרים או צעצועים שאתה רוצה להשתמש. זה יעזור לך להיכנס באופן מלא לתוך הדמות ויאפשר לך לשחק את כל הסצנות שאתה מוצא בסיפורים.

אל תהסס להיות יצירתי ככל שתרצה. קרב כריות קינקי הופך למפגש לוהט, ומשחק מחבואים שובב עשוי להוביל ללילה בלתי נשכח. המפתח הוא לתת לדמיון ולרצון שלך לקחת שליטה.

אמצו משחק תפקידים

משחק תפקידים הוא דרך נהדרת לתבל דברים ולהוסיף התרגשות. בעת קריאת סיפורי מין או יצירת משלך, להקצות חלקים או תפקידים לכל אדם. זה יכול להיות כל דבר, מרופא ואחות, לפרופסור וסטודנט וכו'. אתה רוצה משהו שמוסיף רמה מסוימת של טאבו אסור לסיטואציה. הקפד למצוא תפקידים או תפקידים שגם אתה וגם בן זוגך מרגישים בנוח איתם.

בעת משחק תפקידים, חשוב לשקוע בתוך הדמויות. נסו להפוך לדמויות האלה וליהנות מהחוויה. אל תדאג להשיג שלמות או להיות שובב במיוחד. סיפורי המין האלה אמורים להיות מהנים ומשחררים, לא מלחיצים. זכור כי אתה יכול לקחת הפסקות מתי שתרצה.

הצג שוב הסכמה

לאורך כל הסיפור, הסכמה עדיין חיונית. גם אם זה נדון לפני הסיפור, אנא שאלו את בן הזוג שלכם מעת לעת אם הם עדיין מרגישים בנוח. זה מראה שאכפת לכם מהרגשות שלהם ושהרצונות והצרכים שלהם עדיין קודמים לכל. גם זה לא חייב להפריע להצגה. שאל אחרי סצנה עסיסית או סובב את השאלה בדרך יצירתית אחרת.

חקור באופן קבוע

ברגע שאתה מוצא הנאה לקרוא או לכתוב סיפורי מין יחד עם השותף שלך, להתחיל לעשות את זה על בסיס קבוע. ככל שאתה לומד ומבין יותר את הפנטזיות של בן הזוג שלך, כך זה הופך להיות מרגש יותר. מצד שני, אל תפחדו להתנסות. אתה יכול להחליף תפקידים מעת לעת או להחליף את הז'אנר אם אתה רוצה.

מסקנה

ככלל, סיפורי מין ארוטיים ומפורשים יכולים לעזור להוסיף תבלין לחיי המין שלך. הקפד לקבל הסכמה לפני שאתה מתעמק בסיפור וודא שלא משנה מה הפנטזיות שלך, שניכם מרגישים בנוח עם העלילה. הוסיפו אביזרים, משחקי תפקידים, מוזיקה וארומתרפיה לחוויה סוחפת יותר. עם קצת זמן ומאמץ, ועם הבנה הדדית, שניכם יכולים לעבוד יחד כדי להפוך את הסיפורים האלה למציאות.

אני מעריץ מאמרים נוספים

יוצרים קשר: נערות ליווי ואתם

כשמדובר בבילוי לילי נהדר, חיבור עם נערת ליווי יפה ומקצועית עשוי להיות בדיוק מה שאתה צריך. נשים אלה יכולות לספק לך אינטימיות אמיתית וחברות באופן שאף אחד אחר לא יכול - והחוויה יכולה להיות בלתי נשכחת באמת. בין אם אתם מחפשים ארוחת…

יוצרים קשר: נערות ליווי ואתם

אוננות: ההנאות והיתרונות של אינטימיות סולו

אוננות היא אקט מיני סולו הכולל גירוי עצמי של איברי המין עם או בלי סיוע של חפצים פיזיים, לעתים קרובות עד כדי אורגזמה. זוהי צורה הכרחית וטבעית של טיפול עצמי וחקירה, ויש לה יתרונות נפשיים, פיזיים ורגשיים רבים. עד 94% מהגברים ו…

אוננות: ההנאות והיתרונות של אינטימיות סולו

הפטישים הרבים של המיניות האנושית

פטישים מוגדרים כתשוקות או תחומי עניין מיניים בחפצים, מצבים או חלקי גוף שאינם מעוררים מינית באופן מסורתי. הם עשויים להיות קשורים לפעילות גופנית, כגון האזנה לצלילים מסוימים או צפייה חזותיים מסוימים, שכולם יכולים להיות מהנים לאדם. חומרתם יכולה לנוע בין קלה לאינטנסיבית,…

הפטישים הרבים של המיניות האנושית